کمی حرف خودمانی!

تیپ شخصیتی من برونگرا است؛ نمی توانم دیدن زمان را ببینم در حالیکه کاری انجام نمی دهم. از کودکی عاشق کار کردن در محیط آزاد بودم و از این که مجبور باشم، صبح تا ظهر در یک مکان معین حضور داشته باشم، احساس خفگی و محدودیت داشتم.

سال ۱۳۶۷ در مشهد به دنیا آمدم. کودکی پر ماجرایی پشت سر گذاشتم و مدت زیادی با مرحوم پدر بزرگم، جناب آقای سید حسین حسینی، با سابقه ترین سر دفتر اسناد رسمی ایران، زمان سپری کردم . چون نوه ی اول بودم، جایگاه ویژه ای نزد ایشان داشتم!

کلاس پنجم ابتدایی، رتبه اول کتابخوانی استان خراسان را کسب نمودم. در آزمون مدارس نمونه دولتی پذیرفته و در رشته ریاضی و فیزیک ادامه تحصیل دادم. سال ۱۳۸۵، در آزمون سراسری، رشته مهندسی مکانیک گرایش حرارت و سیّالات دانشگاه دولتی بیرجند پذیرفته شده و پس از پایان، در رشته تخصص ارشد تأسیسات مکانیکی ساختمان، ادامه تحصیل دادم.

از علاقه ی شدید و بی اندازه به علم مدیریت، سال ۱۳۹۲ با کسب رتبه ۷ در کنکور کارشناسی ارشد، رشته مدیریت سیستم های اطلاعاتی را در مقطع کارشناسی ارشد انتخاب و با جدیت دنبال کردم به نحوی که در پایان تحصیل، ۵ عنوان کتاب تألیفی داشتم.

از سال ۱۳۸۹ وارد بازار کار شدم؛ از سازمان دولتی (سازمان جهاد کشاورزی) گرفته تا بخش خصوصی (هلدینگ مقصود)، انواع و اقسام سمت ها از کارشناس اداره ساختمان تا مدیرکارخانه را تجربه نمودم.

در این میان، علاقه شدید به مطالعه سبب شد در راه خودشناسی و توسعه یافتگی فردی، مشتاقانه گام برداشته و هدفمند، مطالعه و تحقیق نمایم. این امر، سبب موفقیت دو چندان در حرفه تخصصی (مدیریت و مهندسی) شد.

در آزمون ورود به حرفه مهندسی نیز، با کسب رتبه یک استان خراسان رضوی، به عنوان طراح و ناظر تأسیسات مکانیکی ساختمان، مشغول به کار شدم و در این حوزه نیز، علم مدیریت و دانش توسعه یافتگی فردی، کمک شایانی به من نمود.

من دو مرتبه در زندگی، استعفا داده ام، یکبار ۳۱ تیرماه ۱۳۹۴ و یک مرتبه ۳۱ تیرماه ۱۳۹۷ (۳۱ تیر، بصورت اتفاقی روز تولد من نیز می باشد!)، بعد از هر دو مرتبه استعفا، رشد و ارتقا داشتم.

پس از کسب تجارب مختلف و دنبال نمودن طیف فکری “دِمینگ” در حوزه مدیریت و “یونگ” در حوزه خودشناسی، مجموعه “کارمند خودت باش” را طراحی و ارائه نمودم که بازخوردهای جذابی از آن دریافت شد.

اکنون، به عنوان مؤسس و مدیرعامل رُهام سپهر تابان، در حوزه مشاوره و برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی مدیریت، در خدمت عزیزان و علاقمندان می باشم.

برخی افتخارات

  • کارگاه آموزشی بین المللیبرلین (آلمان) - ۹ جولای ۲۰۱۶
  • سخنران کنفرانس بین المللیپاریس (فرانسه) - ۱۳ دسامبر ۲۰۱۶
  • کارگاه آموزشی دانشگاه گرجستانتفلیس (گرجستان) - ۲۰ جولای ۲۰۱۶
  • کارگاه آموزشی دانشگاه ملی استرالیاکانبرا (استرالیا) - ۲۵ دسامبر ۲۰۱۶
  • سخنران کنفرانس آکادمی آکسفوردپاریس (فرانسه) - ۱۴ - ۱۵ دسامبر ۲۰۱۶
  • کارگاه آموزشی آکادمی آکسفوردپاریس (فرانسه) - ۵ فوریه ۲۰۱۶